۱۴۰۱/۰۹/۱۷
طراحی وب سایت ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
Card image cap

خدمات طراحی وب سایت.

طراحی وب سایت با دیزاین کاملا سفارشی و اختصاصی با توجه به نیاز های شما انجام میشود.قیمت تمام شده  نسبت به قیمت هایی که شرکت های طراحی وب سایت دریافت میکنند بسیار پایین تر ست زیرا شرکت های طراحی وب سایت هزینه های زیاد دیگری علاوه بر دستمزد دولوپر باید پرداخت کنند.که شاید دستمزد دولپر 30 درصد از کل هزینه ها نباشد.

علاوه بر این شرکت های طراحی وب سایت معمولا از یک بک اند دیفالت برای تمام سایت های سفارشی استفاده میکنند.و شاید 50% سربار اضافی بر روی وب سایت شما قرار میگیرد.و این را درنظر بگیرید که کد نهایی که شرکت های طراحی وب سایت در اختیار شما قرار میدهند طوری تغییر پیدا میکند که به غیر از خود شرکت کمتر کسی بتواند انرا در اینده توسعه بدهد.و حتی اگر شما بخواهید با شرکت رابطه کاری خود را قطع کنید چندین برابر باید هزینه کنید تا یک دولوپر کدهای وب سایت را بررسی کند و ابزار های لازم را برای شما طراحی کند.

و اگر بخواهید با همان شرکت طراحی وب ادامه بدهید هزینه های بسیار هنگفتی برای  اضافه کردن کوچکترین ابزار ها از شما دریافت میشود.


طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

وب سایت

در حال حاظر با توجه به شرایط بد  اقتصادی بسیاری از برنامه نویسان که در فیلد های مختلف مشغول به فعالیت هستند بطور جدی به مهاجرت فکر میکنند . شرکت های زیادی در کشورهای مثل :آلمان ,کانادا, ترکیه, [...]

مطالب
مجله زیبایی و سلامت صبا ریکو
صبا ریکو

طراحی و اجرای وب سایت مجله زیبایی صباریکو

مطالب
وب سایت فروشگاهی Earnest Gaming
وب سایت فروشگاهی

وب سایت فروشگاهی Earnest Gaming  فروش انواع بازی ها و لوازم جانبی مربوط به بازی در این فروشگاه کاربران بصورت ان لاین بازی های و ایتم های مربوط به هر باز

Copyright © All right reserved.