۱۴۰۱/۰۹/۱۶
رفع فیلتر Waze ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
Card image cap

رفع فیلتر اپلیکیشن Waze

با رفع فیلتر از اپلیکیشن waze یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌های نقشه ترافیکی دوباره در اختیار کاربران قرار گرفته  است. طی دو روز اخیر بسیاری از کاربران از در دسترس قرار گرفتن دوباره اپلیکیشن ویز خبر می‌دهند و این همزمان شده با برخی محدودیت‌های جدید که شرکت گوگل علیه کاربران ایرانی وضع کرده است. 

اپلیکیشن Waze به دلیل محاسبه دقیق ترافیک به صورت لحظه‌ای خیلی زود مورد توجه بسیاری از رانندگان به خصوص رانندگان آژانس، سرویسهای تاکسی اینترنتی و کاربران حرفه‌ای قرار گرفت. این اپلیکیشن با به روزرسانی سریع طی یکی دوسال اخیر مرتبا بهبودهای قابل توجهی داده و هرچند عملا توسط گوگل خریداری شده اما حتی در مقایسه با سرویس Google Mapمسیریابی دقیق‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌داده است. 

اپلیکیشن waze رابط کاربری ساده‌ای دارد و در عین حال با فراهم کردن امکان ارایه اطلاعات توسط کاربران– مثل محل حضور پلیس – به یک اپلیکیشن تعاملی تبدیل شده است. با این همه این اپلیکیشن اسفندماه سال گذشته به دستور دادستانی فیلتر شد. 

واعظی، وزیر ارتباطات وقت،  در آن زمان به خبرنگاران گفته بود:  با توجه به اینکه نرم‌افزار جایگزین برای این نرم افزار وجود دارد، مردم از نرم‌افزار جایگزین استفاده کنند و مشکلی پیش نمی‌آید.

در همین حال اپلیکیشن Waze در تازه‌ترین به روزرسانی خود از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. کاربران حالا هم می‌توانند زبان برنامه را به فارسی تغییر دهند و به این ترتیب تمام منوها و تنظیمات و آدرسها به صورت فارسی نمایش داده می‌شود. از سوی دیگر امکان جست وجوی صوتی waze نیز حالا به زبان فارسی هم امکان پذیر است. به این ترتیب به جای نوشتن یک مکان یا آدرس میتوان با فشردن دگمه میکروفن کنار بخش جست وجو به زبان فارسی نام مکان را گفت و جست و جو را انجام داد. 


فیلتر

Waze

در حال حاظر با توجه به شرایط بد  اقتصادی بسیاری از برنامه نویسان که در فیلد های مختلف مشغول به فعالیت هستند بطور جدی به مهاجرت فکر میکنند . شرکت های زیادی در کشورهای مثل :آلمان ,کانادا, ترکیه, [...]

مطالب
مجله زیبایی و سلامت صبا ریکو
صبا ریکو

طراحی و اجرای وب سایت مجله زیبایی صباریکو

مطالب
وب سایت فروشگاهی Earnest Gaming
وب سایت فروشگاهی

وب سایت فروشگاهی Earnest Gaming  فروش انواع بازی ها و لوازم جانبی مربوط به بازی در این فروشگاه کاربران بصورت ان لاین بازی های و ایتم های مربوط به هر باز

Copyright © All right reserved.